EFSANE

 

        Balo ve Düğün  Salonu

gallery/logo
gallery/e5
gallery/e1

BABAESKİ

LÜLEBURGAZ

ORGANİZASYONLARIMIZ

EFSANE BABAESKİ
gallery/gelin
gallery/kına
gallery/nişan

Düğün Organizasyonu

­Konuklarınızın başını döndürecek bu özel gecede tüm istek ve ihtiyaçlarınız profesyonel ekibi tarafından karşılanırken, ayrıcalıklarını bütünüyle yaşayacaksınız. Mükemmel dekore edilmiş Efsane Düğün Salonu yapacağınız organizasyonun keyfine varacağınız düğünse, yıldızlarla bezenmiş gökyüzünün yalnızca siz düğün sahipleri için parıldadığını hissedeceğiniz konforu konuklarınız la birlikte yaşayabilirsiniz.

Kına Organizasyonu

Kına gecesi kızların gecesidir. Geleneksel olarak, kına gecesine, kız ve erkek tarafının bayan yakınları ve gelinin kız arkadaşları davet edilir.Kına Gecesi, düğünden veya nikah töreninden 1 gün önce, kız evinde düzenlenir. Bazı yörelerde, kına gecesinin yapılacağı gün, düğün evine bayrak asılır. Bayrak asıldığı andan itibaren düğünün başladığına işaret edilir.

Nişan Organizasyonu

Nişan Organizasyonlarınız da, sizlere her türlü karmaşadan uzak, hayal ettiğiniz ortamda, çiftler ve aileleri için yaşamlarının o en heyecanla beklenen, en özel, eşsiz günlerinde yalnız bırakmıyor, sürprizlerle ve görkemle dolu muhteşem bir şölene davet ediyoruz.